inni kapusie

Dawniej, jeśliś szpiclem został, pluł ci w gębę byle cham.
Dzisiaj - któż nam może sprostać, któż dorównać może nam?

Janusz Szpotański Cisi i gęgacze


kryptonimimię i nazwiskoimię ojcadata urodzeniamiejsce zatrudnienia
"BB"Bogdan BełczewskiAntoni9 listopada 1958Dyrekcja Rejonowa Kolei Państwowych w Warszawie
"Cezar"Krzysztof OsińskiLeon4 sierpnia 1958
"Maks"Stanisław PiastaWładysław7 maja 1955Instytut Transportu Politechniki Świętokrzyskiej Oddział w Radomiu
"Konstancja"Jan PaprockiRyszard22 lutego 1955
"Walicki", "Marek Walicki"Bernard KoleśnikKazimierz3 marca 1954
"Bernard"Eugeniusz Stanisław KrawczykMarian23 listopada 1953student Wydziału Prawa o Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
"Jacek"Zbigniew KoniecznyKonrad28 marca 1953student Wydziału Nauk Społecznych AM w Poznaniu
"Return"Lesław MaleszkaEdmund15 listopada 1952student Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego
"Anka"Ryszard NowakJózef10 luty 1952
"Rzewuski"Jarosław Wiktor SzeptyckiZbigniew5 stycznia 1951Towarzystwo Handlu Międzynarodowego S.A. "Dal"
"Oko"Narcyz KowalczykStanisław9 sierpnia 1950
"Grudzień", "Karol"Leszek GlijerMarian29 kwietnia 1949
"Marian"Jan NelkenJan28 marca 1949Instytut Organizacji i Przemysłu Maszynowego
"Szary"Andrzej JedykJózef29 września 1948
Al.HołyńskiStanisław JanuszewskiJerzy16 marca 1948
"Radosław", "Sławek", "Jacek"Wiesław Jan KurowskiKrzesław12 czerwca 1947Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego - Warszawa
"Katarzyna", "GH"Henryka GoliszAntoni12 maja 1947 r.Miejski Zarząd Budynków Mieszkaniowych w Lublinie
"Studentka"Teresa GlegolskaEugeniusz13 sierpnia 1946
"Mały"Jan Bogusław GróbTadeusz10 maja 1946"Budoprzem" Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego
"Sławomir", "Robert"Sławomir DaszutaWładysław23 kwietnia 1946student Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Gdańskiej
"Edwin"Andrzej StryjekStanisław10 luty 1946
Stanisław Wysocki, Jan LewandowskiPaweł MikłaszFranciszek4 stycznia 1946
"Leopold"Jacek Kazimierz BartkowiakJan6 grudnia 1943
"Gianni"Janusz KalińskiAntoni19 października 1943Dyrekcja Regionalna Kolei Państwowych
"Wierzbicki"Ludwik Mariusz SokółAleksander8 marca 1943
"Ryś"Wojciech AndruszkiewiczTeodor31 stycznia 1943Dyrekcja Okręgowa Kolei Państwowych w Warszawie
"Konrad", "SM"Jerzy GrudzińskiFranciszek5 grudnia 1942Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "Stomil"
"Albatros"Witold PlucińskiZygmunt22 września 1942
"Paweł"Lech Stanisław ŚliwaWalenty3 czerwca 1942ZMP Błonie
"Komandos"Edward PiotrowskiStanisław13 października 1941Zakłady Mechaniczne im.Nowotki w Warszawie
"Jan Kamiński"Krzysztof Szczepan NałęczSzczepan22 października 1940student Wydziału Prawa UW
"Krysia", "Jacek"Zbigniew ZbyszewskiEugeniusz15 października 1940student Wydziału Prawa UW
"Jerzy Esse"Andrzej Korybut-DaszkiewiczMarian10 sierpnia 1940
"Aldona"Teresa Czcibora IżyckaStanisław14 października 1939
"Dąb"Mirosław PrandotaKonrad4 listopada 1938Najwyższa Izba Kontroli w Warszawie
"S-34"Eugeniusz ImielskiJózef25 marca 1935
"Bruno"Józef PołomskiJózef29 sierpnia 1934PZU w Gdańsku
"Aleksander"Henryk NowikKazimierz23 grudnia 1933
"Berezowski"Stanisław MichałowskiWładysław30 maja 1933
"Szczery"Tadeusz Franciszek Borowski Antoni3 czerwca 1931Biuro Projektów Leśnictwa
"Bonifacy Szczepański"Józef Tadeusz OsiadłyAntoni4 lipca 1930Zakon oo. Paulinów
"Lech"Robert Leszek Moczulski7 czerwca 1930kierownik działu historycznego, redakcja tygodnika "Stolica"
"Historyk"Andrzej Feliks SzomańskiZdzisław6 czerwca 1930
"Tomek"Józef BalWalenty3 marca 1930
"Derek"Walenty JakobsonKarol20 luty 1930
"Wacław"Andrzej MazurJózef12 czerwca 1928
"Serdyński"Zenon Piotr ZiółkowskiJózef29 czerwca 1927Zgromadzenie Księży Salezjanów
"Tarcza", "Tarnowski"Tadeusz StachnikAndrzej29 marca 1927
"Tadeusz"Antoni ZabrzeskiAntoni10 stycznia 1927Spółdzielnia Pracy Minol
"Marcin"Ryszard ZielińskiMarcin3 kwietnia 1926
"Mrówka"Tadeusz IlinJan12 sierpnia 1924
"Jerzy"Julian JodłowskiPaweł1 lutego 1924"Elbud" Warszawa-Włochy
"Pewny"Bolesław SucheckiPiotr14 maja 1923
"Jur"Mieczysław JaworStanisław20 luty 1923
"Ryszard"Mieczysław MartewiczFranciszek4 czerwca 1921Zakłady Radiowo-Telewizyjne T-18 w Gdańsku
"Mikołaj", "HG"Henryk GajewskiFeliks19 stycznia 1921Dyrekcja Okręgowa Kolei Państwowych w Warszawie
"Jankes"Zbigniew WołyńskiAdolf19 stycznia 1920
"Zenon"Apolinary WilkBolesław23 lipca 1919Zjednoczone Zakłady Przemysłu Muzycznego
"Potocka"Anatol KobylińskiRafał5 czerwca 1918
"Cybulski"Henryk RozporskiJulian2 stycznia 1918Miejski Dom Kultury w Białej Podlaskiej
"Gustaw"Romuald GawlikWładysław1 luty 1914
"Mecenas"Bronisław Zbigniew KochIgnacy8 luty 1913Zespół Nr 1 Wojewódzkiej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy
"Krakowiak"Adam DawidowiczGrzegorz16 marca 1912
"Jarosław"Henryk MonkiewiczAleksander15 października 1910 r.
"Jesion"Stanisław Grzegorz JankowskiStanisław13 czerwca 1910Huta Szkła w Wołominie
"Warszawski"Marian BogaczFranciszek8 września 1907

powrót do strony głównej